Odpowiedz 
Poszukiwana firma - Małopolskie
Szpieg Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 35
Reputacja: 0
Poszukiwana firma - Małopolskie
Witam, poszukuje firmy zajmującej się produkcją domów w technologi modułowej. Chciałbym się zorientować w ofercie danych firm z Małopolski. Jeżeli ktoś coś wie, proszę o wiadomość na pw. Dzięki

Powiedziałbym, że Chrześcijaństwo to religia oparta na wierze, Buddyzm natomiast opiera się na doświadczeniu, oraz to, że istnieje różnica pomiędzy rajem a czystym i przejrzystym stanem naszego umysłu.
06-19-2013 01:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szpieg Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 35
RE: Poszukiwana firma - Małopolskie
Wysłałem ci moją propozycje na prywatną skrzynkę. Nie chcę tutaj robić reklamy. Mam nadzieje że się przyda. Pozdrawiam.

Powiedziałbym, że Chrześcijaństwo to religia oparta na wierze, Buddyzm natomiast opiera się na doświadczeniu, oraz to, że istnieje różnica pomiędzy rajem a czystym i przejrzystym stanem naszego umysłu.
06-19-2013 02:29 PM
Kruk Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
Dzięki. Na pewno sprawdzę te firmy. Jeżeli ktoś jeszcze by miał jakieś propozycje, to byłbym wdzięczny za wiadomości. Uśmiech

Dlaczego lepiej podróżować z nadzieją niż dojechać na miejsce? To fantazja, którą uzależnieni mogą pielęgnować w swoim umyśle, i która zawsze pozostaje idealna. Kiedy jednak podróż się kończy, cel staje się rzeczywisty. I na tym polega cały problem. Rzeczywistość nigdy nie jest idealna.
06-19-2013 02:48 PM
Koko Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
To może mi też mógłbyś wysłać dane tej firmy? Jestem ciekawa, no i szkoda, że tutaj nie napiszesz. Oczko

Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał
06-22-2013 10:09 AM
Leia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 34
Oj tam, mała reklama nie zaszkodzi. Po co sie bawic w jakies pw, skoro mozna tutaj napisac? Uśmiech

Rzuciło słońce jasny blask
Na morze całą mocą;
Promienie jego miękko lśnią,
Na grzbietach fal migocą...
06-23-2013 09:14 AM
edita Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
na Pomorzu gdyby ktoś potrzebował polecam http://www.domyhbe.pl domy drewniane z drewna klejonego warstwowo. jest to połączenie konstrukcji monolitycznej z konstrukcją szkieletową - trwały i niedrogi dom

domy z drewna klejonego warstwowo http://www.domyhbe.pl
07-15-2013 11:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości