Odpowiedz 
Galeria waszych domów
Szpieg Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 35
Reputacja: 0
Galeria waszych domów
Pochwalcie się własnymi domami modułowymi. Proszę o zamieszczenie krótkiego opisu, ceny realizacji projektu no i oczywiście fotki.

Powiedziałbym, że Chrześcijaństwo to religia oparta na wierze, Buddyzm natomiast opiera się na doświadczeniu, oraz to, że istnieje różnica pomiędzy rajem a czystym i przejrzystym stanem naszego umysłu.
06-19-2013 12:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kruk Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
RE: Galeria waszych domów
Ja niestety nie posiadam jeszcze swojego domku modułowego. Jestem skazany na razie jeszcze na mieszkanie w bloku ;/ Ale jak coś ruszy to na pewno się pochwale.

Dlaczego lepiej podróżować z nadzieją niż dojechać na miejsce? To fantazja, którą uzależnieni mogą pielęgnować w swoim umyśle, i która zawsze pozostaje idealna. Kiedy jednak podróż się kończy, cel staje się rzeczywisty. I na tym polega cały problem. Rzeczywistość nigdy nie jest idealna.
06-19-2013 02:50 PM
Koko Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Ja niestety poki co tylko myślę o własnym domu. Na razie również mieszkam w bloku, ale mam nadzieje, ze wkrótce się to zmieni i będę mogla się pochwalić własnym domem. Oczko

Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał
06-22-2013 06:51 PM
wikulka987 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Kurczę, myślałam że zobaczę tutaj jakieś ciekawe domki a widzę żę nikt nie ma się czym pochwalić Uśmiech ja także dopiero przymierzam się do zakupu własnego...

"You don't have to be afraid, you just have to keep your eyes closed."
06-22-2013 10:01 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: